• Facebook
  • YouTube
  • Telegram
  • کابینۀ شخصی
بسته شدن پلتفرم cMirror
23 اکت 2020

بسته شدن پلتفرم cMirror

مشتریان عزیز!

کمپانیSpotware تصمیم خود را در مورد بستن سیستم عاملی که برای کپی کردن سیگنال تجاری cMirror به کار می رفت را اعلام کرد. سیستم عامل جدید cTrader Copy جایگزین این پلتفرم خواهد شد.

روند بسته شدن پلتفرم cMirror در دو مرحله انجام می شود:

از 15 نوامبر 2020، برای کاربرانی که ورژن های پولی کپی گران سیگنال را استفاده می نمایند، فقط امکان کپی نمودن پوزیشن های در حال خاتمه امکان پذیر خواهد بود. برای کاربرانی که از سیگنال های رایگان استفاده می کنند، همه عملیات همانند قبل انجام خواهند شد. یعنی هم پوزیشن های بازگشایی و هم پوزیشن های در حال خاتمه کپی خواهند شد.
از 13 دسامبر سال 2020، سرویس cMirror کاملاً متوقف می شود. تمام موقعیت هایی که باز می مانند باید توسط بازرگانان به صورت دستی بسته شوند!

در آینده ای نزدیک در وب سایت cMirror اطلاعیه بسته شدن این سرویس و امکان شیفت نمودن به سرویس cTrader Copy مدرن و راحت تر منتشر خواهد شد.

اطلاعات بیشتر در مورد پلت فرم cTrader Copy حتما منتشر خواهند شد. انتشارات ما را حتما دنبال کنید و نامه های ما را هم بخوانید.

با احترام فیبو گروپ

اطلاعیه مهم
با کلیک بروی دکمۀ "ادامه" شما به سایت FIBO Group Holdings Limited (ثبت شده در قبرس تحت رگولاتوری CySEC) منتقل خواهید شد. برای مطالعه مفاد موافقت نامۀ مشتری به لینک مربوطه مراجعه نمایید. در صورت عدم تمایل به انتقل شدن از این صفحه بروی دکمۀ "لغو" کلیک نمایید.