• Facebook
  • YouTube
  • Telegram
  • کابینۀ شخصی
پیش بینی جفت ارز EUR / USD
Published on 03.02.2022 11:50

شاخص دلار آمریکا چهارمین روز معاملاتی متوالی را در محدوده منفی به پایان رساند. پیش از برگزاری جلسات مورد انتظار بانک مرکزی اروپا و بانک مرکزی انگلستان (BOE)، جفت ارزهای اصلی نسبتاً آرام معامله می شوند. در ادامه، داده‌های مربوط به درخواست های اولیه برای دریافت مزایای بیکاری، سفارشات کارخانه ها در ماه دسامبر و PMI بخش خدمات ISM (ژانویه) در تقویم اقتصادی ایالات متحده منتشر خواهد شد.

انتظار می‌رود بانک مرکزی اروپا پس از نشست فوریه، سیاست خود را بدون تغییر بگذارد، اما فعالان بازار نظرات کریستین لاگارد، رئیس بانک مرکزی اروپا را در مورد پیش‌بینی‌های تورم زیر نظر خواهند داشت. روز چهارشنبه، یورواستات گزارش داد که شاخص HICP سالانه در منطقه یورو در ژانویه به بالاترین حد خود یعنی 5.1 درصد افزایش یافت.

اگر رگولاتور دوباره تورم را موقتی اعلام کند، ممکن است فشار بر یورو افزایش یابد.

جفت ارز یورو/دلارآمریکا در سطح 1.1300 با مقاومت شدیدی مواجه شد و به نظر می رسد که وارد مرحله تثبیت قیمت خواهد شد.

اما اگر این سطح شکسته شود و قیمتها بالای این سطح تثبیت شوند، احتمال ادامه رشد از 1.1320 تا 1.1380 وجود دارد.

در صورتی که قیمتها به سطح 1.1270 برگردند، احتمال ادامه افت تا 1.1235 وجود دارد.

 

پیش بینی بالا راهنمای مستقیم برای اقدام خاصی نیست، بلکه فقط یک حدس و مشاوره است، چراکه در نهایت تصمیم فقط با شماست. اگر به تجزیه و تحلیل و پیش بینی های ما، چه فنی و چه بنیادی علاقه مند هستید، حتما به سایت FIBO Group سری بزنید و از سایر امکانات این شرکت استفاده کنید.


وحید مقدم

تحلیلگر

گرچه ارزیابی پیش از سرمایه گذاری بجاست، ولیکن تجارت، ارزیابی منحصر به فرد خویش را می طلبد.

FAQ

اطلاعیه مهم
با کلیک بروی دکمۀ "ادامه" شما به سایت FIBO Group Holdings Limited (ثبت شده در قبرس تحت رگولاتوری CySEC) منتقل خواهید شد. برای مطالعه مفاد موافقت نامۀ مشتری به لینک مربوطه مراجعه نمایید. در صورت عدم تمایل به انتقل شدن از این صفحه بروی دکمۀ "لغو" کلیک نمایید.