• Facebook
  • YouTube
  • Telegram
  • کابینۀ شخصی
پیش بینی جفت ارز EUR / USD
Published on 04.02.2022 11:07

در پی اظهارات کریستین لاگارد، رئیس بانک مرکزی اروپا، یورو به شدت در برابر رقبای اصلی خود در روز پنجشنبه تقویت شد. صبح امروز، یورو در انتظار انتشار داده های NFP در بازار کار ایالات متحده در ماه ژانویه آرام بود. همچنین امروز، منطقه یورو قرار است گزارشی در مورد خرده فروشی ماه دسامبر منتشر کند.  

اشتغال ایالات متحده پس از نتیجه ناامیدکننده دسامبر 199,000 در ژانویه 150,000 افزایش یافت. شاخص میانگین درآمد ساعتی که منعکس کننده تورم دستمزد است نیز توجه بازار را به خود جلب خواهد کرد. شاخص دلار در روز پنجشنبه تقریباً 0.7 درصد کاهش یافت و اکنون نزدیک به 95.00 باقی مانده است.

دیروز، بانک مرکزی اروپا تصمیم مورد انتظار را برای حفظ وضعیت موجود در سیاست های پولی گرفت، اما این بار لاگارد در مورد اینکه تنظیم کننده نرخ بهره را در سال 2022 افزایش نخواهد داد اظهار نظری نکرد، که این هم باعث حمایت قوی از یورو شد. لاگارد همچنین اذعان کرد که تورم در منطقه یورو ممکن است بیش از حد انتظار، بالا باقی بماند.

جفت ارز یورو/دلارآمریکا در روز پنجشنبه بیش از 100 پیپ افزایش یافت و در زمان نوشتن این مقاله در بالاترین سطح از اواسط ژانویه در حدود 1.1450 معامله می شود.

این جفت ارز با حمایتهای خوبی که از آن شد توانست خوبی داشته باشد. در حال حاضر قیمتها سعی دارند تا سطح 1.1450 را بشکنند که به نظر می رسد موفق به این بشوند.

اگر این سطح شکسته شود و قیمتها بالای این سطح تثبیت شوند، احتمال ادامه رشد تا 1.1500 و 1.1600 وجود دارد.

اما اگر قیمتها به زیر سطح 1.1450 برگردند، احتمال ادامه افت تا 1.1420 – 1.1383 وجود دارد.

 

پیش بینی بالا راهنمای مستقیم برای اقدام خاصی نیست، بلکه فقط یک حدس و مشاوره است، چراکه در نهایت تصمیم فقط با شماست. اگر به تجزیه و تحلیل و پیش بینی های ما، چه فنی و چه بنیادی علاقه مند هستید، حتما به سایت FIBO Group سری بزنید و از سایر امکانات این شرکت استفاده کنید.


وحید مقدم

تحلیلگر

گرچه ارزیابی پیش از سرمایه گذاری بجاست، ولیکن تجارت، ارزیابی منحصر به فرد خویش را می طلبد.

FAQ

اطلاعیه مهم
با کلیک بروی دکمۀ "ادامه" شما به سایت FIBO Group Holdings Limited (ثبت شده در قبرس تحت رگولاتوری CySEC) منتقل خواهید شد. برای مطالعه مفاد موافقت نامۀ مشتری به لینک مربوطه مراجعه نمایید. در صورت عدم تمایل به انتقل شدن از این صفحه بروی دکمۀ "لغو" کلیک نمایید.