• Facebook
  • YouTube
  • Telegram
  • کابینۀ شخصی
پیش بینی جفت ارز EUR / USD
Published on 07.02.2022 10:22

یکی از مقامات بانک مرکزی اروپا و رئیس بانک مرکزی لتونی "مارتیش کازاکس" اوایل صبح دوشنبه به رویترز گفت: بانک مرکزی اروپا ممکن است برنامه محرک مالی خود را زودتر از زمان برنامه ریزی شده پایان دهد، اما بعید است که بانک نرخ بهره پایه خود را در ماه جولای همانطور که سرمایه گذاران انتظار دارند افزایش دهد.

 

علاوه بر این دلار آمریکا با حمایت گزارش اشتغال روز جمعه ایالات متحده قدرت دوباره ای گرفت و بر جفت ارز یورو/دلارآمریکا نیز تاثیر گذاشت.

 

دلار در اوایل هفته پس از بهبودی در روز جمعه، که با گزارش مثبت اشتغال ایالات متحده در ژانویه تقویت شد. اداره آمار کار ایالات متحده روز جمعه اعلام کرد که حقوق و دستمزد در بخش غیرکشاورزی (NFPs) در ژانویه 467000 افزایش یافته است. این گزارش با اختلاف زیادی فراتر از انتظارات 150000 نفری بازار بود.

تقویم اقتصادی در روز دوشنبه آرام است و جفت ارزهای اصلی احتمالاً فعالیت تجاری قابل توجهی نخواهند داشت. ضمن اینکه در اوایل روز دوشنبه بازدهی شاخص 10 ساله خزانه داری در حدود 1.9 درصد باقی ماند که نشان دهنده جو خنثی بازار است.

این جفت ارز در سطح 1.1450 با مقاومت رئبرو شد و در حال زیر این سطح تثبیت شده است. حرکت قیمتها بیشتر به یک اصلاح قیمت شبیه است.

اگر سطح حمایتی 1.1420 شکسته شود و قیمتها زیر این سطح تثبیت شوند، احتمال ادامه افت تا 1.1383 و 1.1360 وجود دارد.

اما اگر قیمتها به بالای سطح 1.1450 برگردند، احتمال ادامه رشد تا 1.1500 وجود دارد.

 

پیش بینی بالا راهنمای مستقیم برای اقدام خاصی نیست، بلکه فقط یک حدس و مشاوره است، چراکه در نهایت تصمیم فقط با شماست. اگر به تجزیه و تحلیل و پیش بینی های ما، چه فنی و چه بنیادی علاقه مند هستید، حتما به سایت FIBO Group سری بزنید و از سایر امکانات این شرکت استفاده کنید.


وحید مقدم

تحلیلگر

گرچه ارزیابی پیش از سرمایه گذاری بجاست، ولیکن تجارت، ارزیابی منحصر به فرد خویش را می طلبد.

FAQ

اطلاعیه مهم
با کلیک بروی دکمۀ "ادامه" شما به سایت FIBO Group Holdings Limited (ثبت شده در قبرس تحت رگولاتوری CySEC) منتقل خواهید شد. برای مطالعه مفاد موافقت نامۀ مشتری به لینک مربوطه مراجعه نمایید. در صورت عدم تمایل به انتقل شدن از این صفحه بروی دکمۀ "لغو" کلیک نمایید.