• Facebook
  • YouTube
  • Telegram
  • کابینۀ شخصی
پیش بینی جفت ارز EUR / USD
Published on 10.02.2022 10:35

یورو پس از پایان نشست اروپا و در معاملات آسیایی نوسان داشت و معامله گران خاطرنشان کردند که عدم پاسخگویی بانک مرکزی اروپا نشان داد که بازارها در سال جاری سخت گیری را ضروری می بینند. تغییر در اوراق قرضه 10 ساله آلمان و آمریکا به طور بالقوه از یورو حمایت خواهد کرد.

اما یک افزایش دیگر در تورم پایه ایالات متحده می تواند دلار را تقویت کند و به تبع آن یورو را تحت فشار قرار دهد.

امروز اعضای بانک مرکزی اروپا سخنرانی خواهند کرد (گویندوس، ویلروی، لین). اما جفت ارز EUR/USD پس از جلسه هفته گذشته به سخنان بانک مرکزی اروپا واکنشی نشان نداد. به هر حال، پیام لاگارد واضح بود: پیش‌بینی‌های تورمی ماه مارس سرنخ‌هایی از چشم‌انداز سیاست پولی دارند و به نظر می‌رسد بازارها آماده هستند تا صبورانه منتظر نشست بعدی باشند. با این حال، گزارش امروز CPI ایالات متحده می تواند باعث افت بیشتر EUR/USD شود.

جفت ارز یورو/دلارآمریکا همچنان در حال تلاش برای شکستن سطح کلیدی 1.1420 است.

با شکسته شدن رو به پایین این سطح سناریوی خرسی فعال خواهد شد و احتمال افت قیمتها تا 1.1383 – 1.1300 پیش بینی می شود. سناریوی گاوی که ضعیفتر به نظر می رسد زمانی فعال خواهد شد که سطح مقاومتی 1.1450 شکسته شود که در این صورت احتمال رشد تا 1.1500 وجود دارد.

 

پیش بینی بالا راهنمای مستقیم برای اقدام خاصی نیست، بلکه فقط یک حدس و مشاوره است، چراکه در نهایت تصمیم فقط با شماست. اگر به تجزیه و تحلیل و پیش بینی های ما، چه فنی و چه بنیادی علاقه مند هستید، حتما به سایت FIBO Group سری بزنید و از سایر امکانات این شرکت استفاده کنید.


وحید مقدم

تحلیلگر

گرچه ارزیابی پیش از سرمایه گذاری بجاست، ولیکن تجارت، ارزیابی منحصر به فرد خویش را می طلبد.

FAQ

اطلاعیه مهم
با کلیک بروی دکمۀ "ادامه" شما به سایت FIBO Group Holdings Limited (ثبت شده در قبرس تحت رگولاتوری CySEC) منتقل خواهید شد. برای مطالعه مفاد موافقت نامۀ مشتری به لینک مربوطه مراجعه نمایید. در صورت عدم تمایل به انتقل شدن از این صفحه بروی دکمۀ "لغو" کلیک نمایید.