• Facebook
  • YouTube
  • Telegram
  • کابینۀ شخصی
پیش بینی جفت ارز EUR / USD
Published on 17.01.2022 14:36

از چهارشنبه گذشته (12 ژانویه) انتظار تقویت یورو را داشتیم. جفت ارز یورو/دلار آمریکا پس از صعود به بالاترین قیمت 2 ماهه خود در روز جمعه، شتاب خود را از دست داد و پس از سقوط در روز جمعه وارد مرحله اصلاح قیمت شده است.

احتمالاً به دلیل برگزاری جشن روز مارتین لوتر کینگ، فعالیت بازار کاهش خواهد یافت، و اگر این جفت ارز نتواند در  بالای 1.1400 تثبیت شود، ممکن است این روند اصلاح فنی ادامه یابد.

افزایش بازدهی خزانه داری در آستانه تعطیلات آخر هفته به دلار کمک کرد تا خریداران را جذب کند و شاخص دلار اندکی بهبود یافت. بازده اوراق قرضه 10 ساله در میان اظهارنظرهای محتاطانه مقامات فدرال رزرو در مورد دورنمای تورم، تقریباً 5 درصد افزایش یافت. این بازده برای چهارمین هفته متوالی افزایش یافت.

رئیسای  فدرال رزرو نیویورک و سانفرانسیسکو ، گفتند که انتظار دارند تا Omicron باعث تداوم مشکل اختلال عرضه شود و می تواند دوره تورم بالا را طولانی تر کند.

از نقطه نظر فنی، همانطئر که اشاره شد، این جفت ارز یک روند اصلاحی را اغاز کرده است و به اسطلاح در فاز عدم قطعیت قرار دارد.

اگر قیمتها موفق به تثبیت در بالای 1.1420 شوند، در این صورت و در کوتاه مدت احتمال رشد تا 1.1450 وجود دارد.  

اما اگر قیمتها به پایین سطح 1.1420 برگردند،احتمال افت تا 1.1380 وجود دارد.

 

پیش بینی بالا راهنمای مستقیم برای اقدام خاصی نیست، بلکه فقط یک حدس و مشاوره است، چراکه در نهایت تصمیم فقط با شماست. اگر به تجزیه و تحلیل و پیش بینی های ما، چه فنی و چه بنیادی علاقه مند هستید، حتما به سایت FIBO Group سری بزنید و از سایر امکانات این شرکت استفاده کنید.


وحید مقدم

تحلیلگر

گرچه ارزیابی پیش از سرمایه گذاری بجاست، ولیکن تجارت، ارزیابی منحصر به فرد خویش را می طلبد.

FAQ

اطلاعیه مهم
با کلیک بروی دکمۀ "ادامه" شما به سایت FIBO Group Holdings Limited (ثبت شده در قبرس تحت رگولاتوری CySEC) منتقل خواهید شد. برای مطالعه مفاد موافقت نامۀ مشتری به لینک مربوطه مراجعه نمایید. در صورت عدم تمایل به انتقل شدن از این صفحه بروی دکمۀ "لغو" کلیک نمایید.