• Facebook
  • YouTube
  • Telegram
  • کابینۀ شخصی
پیش بینی جفت ارز EUR / USD
Published on 22.02.2022 09:41

بعد از اینکه گزارش شد که ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه فرمانی را امضا می کند که مناطق جدا شده شرق اوکراین، دونتسک و لوهانسک را به عنوان مناطق مستقل به رسمیت می شناسد، پرواز به سمت "پناهگاه های امن" بر بازارهای مالی تسلط یافت.

صبح سه‌شنبه، دارایی‌های حساس به ریسک نتوانستند خریداران را جذب کنند و دلار در برابر رقبای اصلی خود ثابت ماند. در طول جلسات اروپا، آلمان گزارش IFO را منتشر خواهد کرد و بعد از ظهر امروز ایالات متحده شاخص های اعتماد مصرف کننده Conference Board و PMI Markit را ارائه خواهد کرد.

جاناتان فاینر، معاون اول مشاور امنیت ملی کاخ سفید گفت: به نظر میرسد که روسیه اقدام نظامی انجام دهد و افزود که نشانه‌ ای وجود ندارد که گویای تمایل روسیه برای راه‌حل دیپلماتیک باشد. علاوه بر این، یک مقام ارشد کاخ سفید در بیانیه‌ای گفت که آمریکا روز سه‌شنبه در واکنش به «تصمیم‌ها و اقدامات» مسکو در روز دوشنبه تحریم‌های جدیدی را علیه روسیه اعمال خواهد کرد.

با انعکاس ریسک گریزی فعلی، معاملات آتی S&P بیش از 2 درصد کاهش یافت، بازدهی خزانه 10 ساله ایالات متحده با 2 درصد کاهش به 1.86 درصد رسید و شاخص دلار آمریکا کمی بالاتر از 96.00 در طول روز معامله می شود.

جفت ارز یورو/دلار آمریکا روز سه شنبه به پایین ترین سطح هفتگی 1.1288 رسید، اما قبل از جلسه اروپا توانست به 1.1300 بازگشت.

در حال حاضر این جفت ارز در تلاش است تا سطح حمایتی 1.1300 را بشکند و اگر موفق شود و کندلها پایین این سطح تثبیت شوند احتمال افت قیمتها تا 1.1270 – 1.1235 وجود دارد.

اما اگر سطح حمایتی 1.1300 شکسته نشود و قیمتها از این سطح انعکاس داشته باشند احتمال رشد تا 1.1340 – 1.1360 وجود دارد.

 

پیش بینی بالا راهنمای مستقیم برای اقدام خاصی نیست، بلکه فقط یک حدس و مشاوره است، چراکه در نهایت تصمیم فقط با شماست. اگر به تجزیه و تحلیل و پیش بینی های ما، چه فنی و چه بنیادی علاقه مند هستید، حتما به سایت FIBO Group سری بزنید و از سایر امکانات این شرکت استفاده کنید.


وحید مقدم

تحلیلگر

گرچه ارزیابی پیش از سرمایه گذاری بجاست، ولیکن تجارت، ارزیابی منحصر به فرد خویش را می طلبد.

FAQ

اطلاعیه مهم
با کلیک بروی دکمۀ "ادامه" شما به سایت FIBO Group Holdings Limited (ثبت شده در قبرس تحت رگولاتوری CySEC) منتقل خواهید شد. برای مطالعه مفاد موافقت نامۀ مشتری به لینک مربوطه مراجعه نمایید. در صورت عدم تمایل به انتقل شدن از این صفحه بروی دکمۀ "لغو" کلیک نمایید.