• Facebook
  • YouTube
  • Telegram
  • کابینۀ شخصی
پیش بینی جفت ارز EUR / USD
Published on 23.02.2022 10:03

بازارها امروز بعد از تأثیر مثبت کاهش ترس از مناقشه نظامی بین روسیه و اوکراین و زمانی که ایالات متحده تحریم‌ها بر علیه روسیه را اعلام کرد، آرام هستند، اما توجه اصلی همچنان به مسائل ژئوپلیتیک معطوف است.

شاخص های اصلی وال استریت روز را قرمز به پایان رساندند، در حالی که بازدهی 10 ساله خزانه داری آمریکا برای چهارمین روز متوالی کاهش یافت. بازارها در اوایل صبح چهارشنبه نسبتاً آرام باقی می مانند زیرا سرمایه گذاران روی ژئوپلیتیک متمرکز هستند. تقویم اقتصادی چهارشنبه از نظر رویدادها غنی نیست.

شاخص دلار آمریکا که روز سه شنبه برای دومین روز متوالی نزدیک به 96.00 بسته شد، همچنان به حرکت جانبی خود ادامه می دهد.

رافائل بوستیک، رئیس فدرال رزرو آتلانتا، اواخر روز سه شنبه گفت که آنها مطمئن نیستند که تحریم ها علیه روسیه چه تأثیری بر فعالیت اقتصادی خواهد داشت. بوستیک افزود: "فدرال رزرو باید از سیاست های اضطراری دور شود و می تواند این کار را بدون به خطر انداختن اشتغال انجام دهد."

علیرغم اظهارنظرهای خوش بینانه رابرت هولتزمن، عضو شورای مرکزی بانک مرکزی اروپا، یورو/دلار در اوایل روز چهارشنبه در محدوده نسبتاً باریکی بالای 1.1300 معامله شد. هولزمن در مصاحبه ای با NNZ گفت: بانک مرکزی اروپا ممکن است نرخ بهره را ابتدا در تابستان و بعد در پایان سال 2022 افزایش دهد.

جفت ارز یورو/دلار آمریکا از دیرو در محدوده برایکی بین سطوح 1.320 و 1.1340 قرار دارد.

اگر قیمتها موفق شوند سطح مقاومتی 1.1340 را بشکنند احتمال رشد تا 1.1360 – 1.1400 وجود دارد.

اما اگر سطح حمایتی 1.1320 شکسته شود احتمال افت تا 1.1300 – 1.1284 وجود دارد.

 

پیش بینی بالا راهنمای مستقیم برای اقدام خاصی نیست، بلکه فقط یک حدس و مشاوره است، چراکه در نهایت تصمیم فقط با شماست. اگر به تجزیه و تحلیل و پیش بینی های ما، چه فنی و چه بنیادی علاقه مند هستید، حتما به سایت FIBO Group سری بزنید و از سایر امکانات این شرکت استفاده کنید.


وحید مقدم

تحلیلگر

گرچه ارزیابی پیش از سرمایه گذاری بجاست، ولیکن تجارت، ارزیابی منحصر به فرد خویش را می طلبد.

FAQ

اطلاعیه مهم
با کلیک بروی دکمۀ "ادامه" شما به سایت FIBO Group Holdings Limited (ثبت شده در قبرس تحت رگولاتوری CySEC) منتقل خواهید شد. برای مطالعه مفاد موافقت نامۀ مشتری به لینک مربوطه مراجعه نمایید. در صورت عدم تمایل به انتقل شدن از این صفحه بروی دکمۀ "لغو" کلیک نمایید.