• Facebook
  • YouTube
  • Telegram
  • کابینۀ شخصی
پیش بینی جفت ارز EUR / USD
Published on 01.02.2022 10:43

امروز دلار آمریکا به کاهش اصلاحی خود ادامه داد و روحیه منفی ابتدای هفته را حفظ کرد. شاخص دلار (DXY) در روز جمعه به بالاترین حد در حدود 97.50 رسید، پس از آن همزمان با تضعیف بازدهی خزانه‌داری شروع به کاهش کرد. سهام ایالات متحده در روز دوشنبه در بحبوحه ادامه ریسک پذیری به رشد خود ادامه داد.

امروز آلمان قرار است داده‌های مربوط به خرده‌فروشی و گزارش ژانویه در مورد بازار کار را منتشر کند و در منطقه یورو - شاخص نهایی شاخص مدیران خرید (pmi) و بیکاری منتشر خواهد شد. در ادامه، ایالات متحده شاخص فعالیت تولیدی ISM و     Markit  PMI را ارائه خواهد کرد.

جفت ارز (EUR/USD) از تضعیف کلی دلار آمریکا و احیای ریسک پذیری در این هفته استفاده می کند. ارقام اولیه تورم در آلمان نشان داد که در ژانویه قیمت مصرف کننده بیش از حد انتظار افزایش یافت، اما در عین حال نسبت به ماه قبل اندکی کاهش یافت.

این جفت ارز برای دومین روز متوالی در سایه اصلاح نزولی دلار آمریکا تقویت شد، با این حال به نظر می رسد که تناقضات سیاست های پولی بانک مرکزی اروپا و فدرال رزرو اجازه نخواهد داد که یورو اوج زیادی بگیرد.

جفت ارز یورو/دلارآمریکا امروز هم روند صعودی خود را حفظ کرده است. و سعی دارد تا به طور کامل سطح مقاومتی 1.1234 را بشکند.

اگر این سطح شکسته شود و قیمتها بالای این سطح تثبیت شوند، احتمال ادامه رشد تا 1.1270 و در ادامه عبور از آن و رسیدن به سطح مقاومتی قوی و فنی 1.1300 وجود دارد.

اما گر قیمتها به پایین سطح 1.1234 برگردند، احتمال ادامه افت تا 1.1185 وجود دارد.

 

پیش بینی بالا راهنمای مستقیم برای اقدام خاصی نیست، بلکه فقط یک حدس و مشاوره است، چراکه در نهایت تصمیم فقط با شماست. اگر به تجزیه و تحلیل و پیش بینی های ما، چه فنی و چه بنیادی علاقه مند هستید، حتما به سایت FIBO Group سری بزنید و از سایر امکانات این شرکت استفاده کنید.


وحید مقدم

تحلیلگر

گرچه ارزیابی پیش از سرمایه گذاری بجاست، ولیکن تجارت، ارزیابی منحصر به فرد خویش را می طلبد.

FAQ

اطلاعیه مهم
با کلیک بروی دکمۀ "ادامه" شما به سایت FIBO Group Holdings Limited (ثبت شده در قبرس تحت رگولاتوری CySEC) منتقل خواهید شد. برای مطالعه مفاد موافقت نامۀ مشتری به لینک مربوطه مراجعه نمایید. در صورت عدم تمایل به انتقل شدن از این صفحه بروی دکمۀ "لغو" کلیک نمایید.