• Facebook
  • YouTube
  • Telegram
  • کابینۀ شخصی
ارزیابی نوسان های ارزی به تاریخ ۳۰.۰۸.۲۰۱۷

تجزیه و تحلیل بازارهای مالی و کالایی

واحد ارزی یورو اتحادیه اروپا
بالاخره با دریافت سیگنال بازگشتی گرایش نرخ گذاری های یورو، مواجه شده ایم. فروش این واحد ارزی هم اکنون در اولویت قرار داشته و تحرکات دیروزی نیز، تنها مانوری، به منظور یافت نقطه ی سقوط نرخ گذاری های امروز، به شمار می آید. هم چنین با توجه به محتویات گزارش های خبری دیروز کانال های خبری تخصصی و متعدد، در رابطه با اولویت داشتن فعلی معاملات خرید یورو و فروش فرانک سوئیس، احتمال بر بازگشت به زود گرایش فعلی واحد های ارزی مربوطه در مقایسه با جفت ارزی دلار ایالات متحده، افزون می باشد.

جفت ارزی دلار ایالات متحده و ین ژاپن
با توجه به نمودار شاخص نسبی این جفت ارزی، شاهد فعال سازی تعداد زیادی از دستورات stop-loss خریداران دلار، در طول دیروز گردیده ایم. همچنین با بازگشت گرایشی و افت تصحیحاتی نرخ گذاری ها، قبل از آغاز ارتفاع گیری دوباره ی USD/JPY نیزمواجه گشته ایم. بدین سبب نیز، اولویت کنونی، از نو و از آن خرید این جفت ارزی خواهد بود. چرا که، کندل دیروزی معاملات شکل گرفته در نمودار ۲۴ ساعته ی این دارایی، درست بودن بازگشایی دوباره ی معاملات خرید این جفت ارزی را، اثبات نموده است. به منظور انجام معاملات میان روز، می توان با استفاده از سطوح هدفی ۱۱۰.۳۰-۱۱۰.۲۰، آغاز به معامله نمود. 

جفت ارزی پوند استرلینگ بریتانیا و دلار ایالات متحده
سطح مقاومت ۱.۲۹۶۰، استقامت خود را همواره اثبات نموده است و بدین سبب نیز، فروش دارایی مورد نظر از اولویت بیشتری برخوردار می باشد. همچنین با توجه به نمودار نرخی، شاهد خالی بودن فاصله ی میان کندل های آخرین روز هفته ی پیش و اولین روز هفته ی جاری می باشیم. احتمال پر گشتن فاصله ی کندلی مربوطه (gap)، در آینده ای نزدیک، افزون خواهد بود.


تحلیلگر

گرچه ارزیابی پیش از سرمایه گذاری بجاست، ولیکن تجارت، ارزیابی منحصر به فرد خویش را می طلبد.
اطلاعیه مهم
با کلیک بروی دکمۀ "ادامه" شما به سایت FIBO Group Holdings Limited (ثبت شده در قبرس تحت رگولاتوری CySEC) منتقل خواهید شد. برای مطالعه مفاد موافقت نامۀ مشتری به لینک مربوطه مراجعه نمایید. در صورت عدم تمایل به انتقل شدن از این صفحه بروی دکمۀ "لغو" کلیک نمایید.