• Facebook
  • YouTube
  • Telegram
  • کابینۀ شخصی
پیش بینی جفت ارز EUR / USD
Published on 15.02.2022 11:32

بازارها در اوایل روز سه شنبه پس از ریسک گریزی در روز دوشنبه آرام هستند. سرمایه گذاران همچنان بر روی مسایل ژئوپلیتیکی متمرکز هستند. دلار نتوانست در برابر رقبای اصلی افزایش یابد و معاملات آتی سهام ایالات متحده در صبح امروز در جلسه اروپا بدون تغییر معامله شد. یورواستات قرار است اطلاعات مربوط به تولید ناخالص داخلی منطقه یورو و تغییر اشتغال را برای سه ماهه چهارم منتشر کند، در حالی که نظرسنجی موسسه ZEW از آلمان نیز اطلاعاتی را برای جستجوی حرکت جدید ارائه می دهد. در ادامه در تقویم اقتصادی ایالات متحده، شاخص قیمت تولید کننده (PPI) برای ژانویه ارائه خواهد شد.

سرگئی لاوروف، وزیر امور خارجه روسیه روز دوشنبه در یک نشست تلویزیونی به ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه گفت که می توان راه حلی دیپلماتیک پیدا کرد. در حالی که این نظرات به بهبود احساسات بازار در بعدازظهر کمک کرد، برخی داده ها نشان می دهد که روسیه هزاران نیرو را به مرز اوکراین اعزام کرده است، به همین دلیل است که سرمایه گذاران فعلا محتاط هستند.

شاخص دلار آمریکا که در روز دوشنبه با 96.43 به بالاترین سطح خود در تقریباً دو هفته اخیر رسید، به 96.20 برگشت. بازدهی پایه اوراق خزانه 10 ساله بدون تغییر در کمتر از 2 درصد معامله شد. جیمز بولارد، رئیس فدرال رزرو لوئیس، روز دوشنبه تایید کرد که نیاز دارد فدرال رزرو تا ژوئیه نرخ تنزیل را 100 واحد افزایش دهد. در همین حال، استر جورج، رئیس فدرال رزرو کانزاس سیتی، استدلال می کند که فدرال رزرو باید فروش دارایی ها را برای مهار تورم بررسی کند.

همه اینها می تواند باعث افزایش نوسانات در بازار و نوسانات شدید قیمت ها شود.

سطح مقاومتی 1.1340 باز هم سطحی تعیین کننده برای ادامه رشد قیمتها و یا شروع افت دیگر است. اگر این سطح، رو به بالا شکسته شود احتمال رشد بیشتر تا 1.1383 – 1.1420 وجود دارد.

اما اگر قیمتها به زیر سطح 1.1320 برگردند احتمال افت تا 1.1270 وجود دارد.

 

پیش بینی بالا راهنمای مستقیم برای اقدام خاصی نیست، بلکه فقط یک حدس و مشاوره است، چراکه در نهایت تصمیم فقط با شماست. اگر به تجزیه و تحلیل و پیش بینی های ما، چه فنی و چه بنیادی علاقه مند هستید، حتما به سایت FIBO Group سری بزنید و از سایر امکانات این شرکت استفاده کنید.


وحید مقدم

تحلیلگر

گرچه ارزیابی پیش از سرمایه گذاری بجاست، ولیکن تجارت، ارزیابی منحصر به فرد خویش را می طلبد.

FAQ

اطلاعیه مهم
با کلیک بروی دکمۀ "ادامه" شما به سایت FIBO Group Holdings Limited (ثبت شده در قبرس تحت رگولاتوری CySEC) منتقل خواهید شد. برای مطالعه مفاد موافقت نامۀ مشتری به لینک مربوطه مراجعه نمایید. در صورت عدم تمایل به انتقل شدن از این صفحه بروی دکمۀ "لغو" کلیک نمایید.