• Facebook
  • YouTube
  • Telegram
  • کابینۀ شخصی
پیش بینی جفت ارز EUR / USD
Published on 18.02.2022 10:08

به نظر می رسد که احساسات بازار اوایل روز جمعه زمانی که روسیه پیش از دیدار جو بایدن، رئیس جمهور آمریکا با رهبران کانادایی، فرانسوی، آلمانی، ایتالیایی، لهستانی، رومانیایی، بریتانیایی، اتحادیه اروپا و ناتو، عقب نشینی نیروها را اعلام کرد، بهبود یافت.

علیرغم تغییر مثبت در احساسات، دلار در برابر همتایان خود ثابت مانده است. داده های ژانویه در مورد فروش خانه های موجود در ایالات متحده و داده های فوریه در مورد اعتماد مصرف کنندگان از منطقه یورو از آخر هفته منتشر خواهد شد، اما سرمایه گذاران احتمالاً بر سرفصل های ژئوپلیتیک تمرکز خواهند کرد.

آنتونی بلینکن، وزیر امور خارجه آمریکا به شورای امنیت سازمان ملل گفت که آنها نمی توانند تایید کنند که روسیه در حال کاهش حضور نظامی خود در مرز با اوکراین است. بلینکن افزود: «روسیه در حال برنامه‌ریزی برای ایجاد بهانه‌ای برای حمله به اوکراین است» و بعد شاخص‌های اصلی وال استریت به همراه بازدهی خزانه‌داری آمریکا عصر پنجشنبه به شدت کاهش یافتند.

با این حال، خبرگزاری اینترفکس صبح جمعه گزارش داد که واحدهای پیاده مکانیزه پس از تمرین در کریمه به داغستان باز می گردند.

ریسک پذیری نسبی پس از این خبر به بازارها بازگشت. اما جفت ارز یورو/دلار همچنان در کانال جانبی باریکی بین 1.1360 و 1.1380 قرار دارد.

در صورت شکسته شدن رو به پایین سطح حمایتی 1.1360 احتمال ادامه افت تا 1.1340 – 1.1300 وجود دارد.

اما اگر سطح مقاومتی 1.1380 شکسته شود احتمال رشد تا 1.1400 – 1.1420 وجود دارد.

 

پیش بینی بالا راهنمای مستقیم برای اقدام خاصی نیست، بلکه فقط یک حدس و مشاوره است، چراکه در نهایت تصمیم فقط با شماست. اگر به تجزیه و تحلیل و پیش بینی های ما، چه فنی و چه بنیادی علاقه مند هستید، حتما به سایت FIBO Group سری بزنید و از سایر امکانات این شرکت استفاده کنید.


وحید مقدم

تحلیلگر

گرچه ارزیابی پیش از سرمایه گذاری بجاست، ولیکن تجارت، ارزیابی منحصر به فرد خویش را می طلبد.

FAQ

اطلاعیه مهم
با کلیک بروی دکمۀ "ادامه" شما به سایت FIBO Group Holdings Limited (ثبت شده در قبرس تحت رگولاتوری CySEC) منتقل خواهید شد. برای مطالعه مفاد موافقت نامۀ مشتری به لینک مربوطه مراجعه نمایید. در صورت عدم تمایل به انتقل شدن از این صفحه بروی دکمۀ "لغو" کلیک نمایید.